вгору

оперативний блогер

14.09.08

Падіння популярності, дякую

Яка б там популярність не була в мого блога, помітив я якесь парадоксальне падіння популярності. Ось наприклад Feedburner, який показує кількість підписників на дописи. Після того, як я розмістив гарну і блискучу кнопочку підписки, кількість читачів, звісно зросла. Кому цікаво, була наступна картина.

Спочатку, зростала, поставила рекорд 12! підписників і далі коливалася, а в останні дні падала і докотилася до 4х. Ось така чомусь ситуація.
Окрім того, після того, як я зареєстрував блог в різних блого-реєстрах і системах, Google, почав швидше ставити результати пошуку про мій блог в цих системах а не сам блог. Мабуть тому, що там PageRank вищий, надіюся ситуація з часом нормалізується. Хочу відмітити, що деякі читачі блога таки з'явилися, дякую їм за коментарі, адже цікаво читати не тільки допис, а й те, що про нього думають люди, доповнюють тим, що іноді буває цікавіше почитати ніж саму публікацію.
>А взагалі, я, по-моєму вже вичерпав свій словник, пишу в одному стилі, по якому про мене вже можна про мене скласти якусь картину.
>Що ж, мрію про PageRank і зростання популярності, а хто ж не мріє (:

Немає коментарів:

Дописати коментар