вгору

оперативний блогер

10.09.08

Портали-сміття?

Сьогодні зранку натрапив на дуже велику кількість порталів. Всі вони якісь дико-гнило-наклепані. З деяких з них пре всякими поп'апами і масою передрукованих статтей. Ось деякі з них:
 • http://kataloh.org.ua/
 • http://kapkan.org.ua/
 • http://pepeh.org.ua/
 • http://extazy.in.ua/
 • http://www.maarek.ucoz.ua/
 • http://spidersoft.org.ua/
 • http://cool-portal.at.ua/
 • http://megabait.org.ua/
Чи то нове хоббі, створювати портали, на мою думку, на населення України, вистачить 2-3 портали, навіщо створювати стільки. Впринципі, думаю, що навряд чи якийсь з цих порталів стане популярним або цікавим. Краще б люди, які їх створюють писали блоги...

9 коментарів:

 1. http://spidersoft.org.ua/ не наганяй , там нема попапів

  ВідповістиВидалити
 2. Ну ти даєш!Якщо сам портал не можеш створити , то хоч не дойобуйся до інших

  З повагою Анонім

  ВідповістиВидалити
 3. Створити портал можу, проте нехочу. Їх ітак вже забагато, а мій точно нічим не вирізнятиметься. Читати треба не між рядками, а весь текст. Анонім (:

  ВідповістиВидалити
 4. Гівна завжди було багато... нажаль, і лишається... не все вимірюється кількістю чол/добу

  ВідповістиВидалити
 5. Варезні портали переважно вирішують зробити першокурсники, які мріють їх розкрутити і заробляти гроші на рекламі і скачування контенту із файлообмінників. Частіше за все це роблять люди без досвіду, ставлять портали на двигунці ucoz і клєпають контент. Сайти розраховані на новеньких людей, бо бувалі інтернетчики знайдуть будь-який контент і без порталу.
  Але і на таких сайтах заробляють нормальні гроші, $500/міс заробляти цілком реально (якщо сайт розкрутиться). Це звісно не рахується українського сегменту, бо на українських порталах не заробиш.

  ВідповістиВидалити
 6. Альо адмін ти що гониш?? сайт http://pepeh.org.ua/ має 1000 хостів на день - це рзначає що треба мати хороший хостинг!! а на хостинг треба заробляти! і той попап там 1 і то він показується раз на день!
  Кульний сайт і я там завжди сиджу!

  ВідповістиВидалити
 7. Якщо в тебе 30 чоловік в день це не означає що ти крутий і маєш всіх обсирати

  ВідповістиВидалити
 8. Та то ето піар етіх сайтів тіпа мєга-порталів! Напевне софт для генерації оних десь продається або ж так лежить, бо вони всі абсолютно однаковісінькі - і абсолютно нудні, відповідно. Спайдерсофт в той самий степ - можна поціватися по виставленим на вихваляння пошуковим фразам що саме там "знаходиться". Чого взагалі називати їх "сайтами" - незрозуміло - ну, хіба що з огляду на їх технічне розташування...

  ВідповістиВидалити