вгору

оперативний блогер

03.09.08

Найкраща квітка


З кожним святом, одразу починає дуже зростати попит на всілякі різні подарунки, зокрема квіти. Декому, можливо такі подарунки дуже подобаються, але, на мою думку, це недуже гарний подарунок. Поперше ті квіти, які є вже гарно зрізані і гарно запаковані є мертвими, на мою думку, це такі самі мертві організми, як і тварини і люди. Це те ж саме, що подарувати людині смерть. Звісно, ще буде радувати людське око ця квітка протягом того часу, поки вона буде розкладатися. Але, дарувати смерть якось негарно. Прикол, замовте собі весняні квіти, заплатіть купу бабок за смерть, ітак зрізані - зів'януть...
Інший варіант - дарувати живі вазони, але їх, як правило, не дарують... Цей варіант є кращим, але квітка стає заручником ситуації, попадає, можна сказати, в полон, врешті все подальше життя чекатиме, коли її підлиють водою з крана. Їм вже небачити дощу, не рости в чистій атмосфері.
Єдина рослина, яку можна тримати вдома і вона буде Вам вдячна - кактус. Кактуси можна підливати раз у два місяці, загалом вони ростуть в пустелях і той рай, що їх будуть підливати хоча б раз в місяць, буде для них добре. 
Кактуси просто пристосовані до цих умов.
Непотрібно вбивати красу. Впринципі, навіть гроші подарувати було б приємніше.

Немає коментарів:

Дописати коментар