вгору

оперативний блогер

23.09.08

Best Ukrainian Blog Awards 2008

Сьогодні стартував ще один конкурс українських блогів “Best Ukrainian Blog Awards 2008”. Подав я заявку в тему особистий блог. Подати заявку може кожен, з таким самим успіхом, голосувати може кожен. Щоб подати, треба мати блог, щоб голосувати, просто мати email. Хто хоче, може голосувати і за мій блог.
Голосуйте за мій блог на наступній сторінці. Отож, сьогодні стартував конкурс і вже дуже багато блогерів зареєструвалися і подали заявки на участь. Взагалі в моїй темі вже сьогодні якийсь блог набрам аж 100+ голосів. Якийсь чітер... Проте запрошую вас голосувати за мій блог, якщо він подобається або голосувати за інші, якщо неподобається. Проте... проголосуйте, так буде цікавіше змагатися товаришам блогерам.
Що приємно, то те, що такі конкурси самі пропонують дуже багато матеріалів для позповсюдження, я б міг просто копі-пастанути досить непогано написану і описану статтю про Blogcamp і не мучитись. Також багато кнопок і баннерів по конкурсу, за що хочу подякувати організаторам. Надоїло читати? біжіть і голосуйте.

1 коментар:

  1. віддав свій голос за твій блог. і передаю тобі естафету http://lilumi.org.ua/lytdybr/zustrinemos-na-blogkempi

    ВідповістиВидалити