вгору

оперативний блогер

19.09.08

Прибуток в Adsense і прибуток взагалі

Повісив я рекламу. Здавалося... має бути прибуток, але, нажаль, реальність є реальністю і безкоштовний сир в мишоловці. Наступна картина в мене за 2.5 останніх місяців:
Можна побачити, що за 2566 показів їхньої реклами, мені на рахунок накапало 1.41$. Звісно сума дуже маленька. Так, для того, щоб якісь гроші приносила реклама Адсенс, потрібно десь 200-300 відвідувачів щодня.
Автор коментаря: Toss
Якщо 2є клікнуть на рекламку тоді дає ще 40-50 центів. Загалом буде наступне: 250*30=7500 ~ 5$ + 0.5*30=15$ Загалом отримуємо 20$ на місяць. На пиво вистачить (: …
Така гірка доля заробітку блогера, проте, як-нк-як це реальність. Ну що ж, є декілька виходів, або плюнути на заробіток і писати просто задля задоволення, або писати на серверах, які підтримують PHP, зарегати у всяких популярних системах XAP, SAPE etc, і тішитися, що заробіток надходить, причому реальний заробіток. 
Таке життя... Така реальність. Тут нема лохотрону.

5 коментарів:

 1. а ти завжди свої коменти в пости перетворюєш?:) помітив вже декілька разів :)

  ВідповістиВидалити
 2. Ага, але слово СВОЇ вкрасти, здерти в себе, своє... цікаво. Просто читаю, коментую і досить часто приємно просто взяти свій коммент і не перенабирати думку. А що в цьому нелегального? (:

  ВідповістиВидалити
 3. Toss, розкажи, будь-ласка, як ти цю рекламу на свій блог додав. Я от вчора подав заявку. Сьогодні прийшов лист з відмовою. Написали що мова на якій написаний мій блог не підтримується.

  ВідповістиВидалити
 4. Там проблемно досить нормально заповнити. Особисто я заявку аж три рази відправляв... На рахунок мови, мені листи не приходили. Але, якщо така проблема попробуй там якийсь інший сайт спочатку подати, експерементуй.

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую. Буду пробувати. А можливо... та ну її ту рекламу!

  ВідповістиВидалити