вгору

оперативний блогер

10.08.08

Windows Vista

Windows Vista - найгірша операційна система, з якою я колись працював. Отож, на перший погляд інтерфейс зроблений для дітей: кольоровий, гарний, 3д(місцями). Та, спочатку та зараза вантажиться 2 хвилини на 1 Гігабайті! оперативної пам'яті. Відкриваю диспетчер задач, видало, що зайнято 800! мегабайт, 70% файлу підкачки. Це, зважаючи на те, що я ще жодної з програм не запустив... Ця тридешність вічно вантажить проц. Окрім того, інтерфейс настільки дитячий і незручний для такого юзера, як я, що нерви беруть верх. Отож, я збираюся тупо перекидати одну прогу(не інсталювати) з флешки на комп. Мені видаю повідомлення, чи впевнений я хочу це зробити + маса підказок і непотрібної фігні. Після того, я захотів інстальнути, відкрило 3 вікна, права адміна, чи ви тому софту довіряєте... і ще щось. По-моєму це вже занадто... І це ще не кінець, всякі приколи, підказки. Ось.
А може я просто хочу посидіти, швидко все скинути, швидко все зробити, а також, щоб ця програма ще нормально після цього працювала.
Віста точно дістала не один мільйон користувачів цієї операційної системи.
http://lipetsk.lug.ru/articles/badvista.html
http://badvista.fsf.org/what-s-wrong-with-microsoft-windows-vista
і таких сайтів багато.
Windows XP, наразі найкраща операційна система.
Ось вигляд іконок Vista:

Мені якось більше подобається вигляд в XP, тим більше, зараз є купа тем під ХР, які забезпечують оформлення Вісти, настільки наближено, що іноді і не відрізниш.

Немає коментарів:

Дописати коментар