вгору

оперативний блогер

18.08.08

Гайд Дота Варкрафт Guide Dota WarcraftГрав я в доту. Зараз така річ, як писання гайдів по героях стала популярною. Я так собі подумав і вирішив написати якийсь більш-менш універсальний гайд. Отож, для початку, Дота Dota - це карта до гри Warcraft3: Frozen Throne Варкравт. Насьогодні найновіша версія Warcraft - 1.22, отож для гри прийдеться десь взяти. Після того, треба буде скачати карту Dota, яка зараз займає приблизно 3 мегабайта з сайта: www.getdota.com. Після того, треба вирішити де грати, а грати можна на PVPGN серверах, якщо немає сд-кея, а саме www.eurobattle.net і www.games.alkar.net/game/war3/ і також можна на Гарені www.gg-game.com. Рекомендую грати на Гарені, якщо нема СД-Кея.
Гайд, як дістати Сд-ключ >>>ТУТ<<<. Доречі, дістати ключ рекомендую, адже з'являється можливість гри в мережі Battle.net, де рівень гри значно вищий, а також можна буде грати на www.dota-league.com, де забезпечений дуже високий і якісний рівень гри, без ліверів і тому подібного.
Так от, для початку треба розібратися з налаштуваннями, а саме обов'язково ввімкнути в налаштуваннях опцію, яка завжди показує блоки здоров'я всіх юнітів. На початку гри завжди вводимо опцію -di, яка показує тих крипів, deny, тобто вбивство союзницького крипа для того, щоб противник отримав менше досвіду, experience і не отримав золото. Після того, початковий закуп героя у 90% випадків є наступним: незалежно від того, якого героя обрано, з основною характеристикою strength/agility/intelligence, купуємо (складаємо ring of basillus, який забезпечує бронею (аурою) і силою атаки +6)+=, до того ж, якщо в героя броня стартова 0-3, то ring of basillus купуємо обов'язково. Також купуємо деревце Tango, їмо дерево і нам пришвидшується регенерація. Якщо герой має початкову броню або є сильним, то купуємо 2 Circlet of Nobility, які потім переробимо в Брасери+= і 2 деревця Таngo. Після того, ідемо на лінію. Якщо герой з дальністю атаки melee, тобто рукопашний бій, тоді ідемо на верхню або нижню лінію. Там, весь час не б'ємося, я підходимо-відходимо, стараємося вбивати ворожих, за яких дає золото і своїх, щоб не дати ворожому герою золото. Якщо герой melee, то надалі збираємо Perseverance, надалі його перетворюємо в Battle Fury. Якщо обраний герой стріляє, тобто має дальню атаку, то збираємо наступні речі. Якщо герой з основною характеристикою Agility, то збираємо і (Lothar's Edge i Maelstorm). Якщо intelligence, тоді збираємо Soul Booster і перетворюємо в Aghanim's Scepter. Головне, необхідно купувати Boots of Speed, що дає приріст до швидкості пересування. Пізніше їх слід переробити в Power Threads , або Boots of Travel. Щоб збирати речі треба вбивати крипів, ворожих героїв і не вмирати самому, адже після смерті героя вилітає досить багато золота. Щоб не втрачати золото, треба навчитися користуватися куркою Animal carrier, маленький юніт, який здатний переносити предмети від магазину до героя. Головне його не втратити, бо після смерті курки, речі вивалюються на землю і ворожі герої можуть їх вкрасти. В Доті є ще така річ, як невидимість. Деякі герої володіють можливістю ставати невидимими. Щоб їх бачити, треба купувати і ставити Sentry Wards , 200 золота, які протягом певного часу бачать невидимих героїв протягом певного часу. Окрім 3х ліній, в Доті є ліси, купа території, там є деякі нейтральні моби, на яких можна заробляти досвід і золото, вбиваючи їх. Під час того, дуже часто можна застати ворожих героїв зненацька, вбивши їх можна заробити зайвого золота.
Коли герой пропадає з лінії, іде кудись, треба в чат писати miss, що означає, що цей ча інший герой кудись пішов, не є на місті, тож треба бути обережним, адже може напасти і вбити.
В пізній грі слід збирати наступні речі:
Strength основна характеристика:
1.Sange and Yasha. 2. Heart of Torrasque. 3. Satanic. 4. Assault Cuilrass.

Agility основна характеристика:
1. Sange and Yasha. 2. Butterfly. 3. Mjollnir. 4. Eye of Skadi.
Intelligence основна харакреристика:
1. Aghanim's Scepter. 2. Guinsoo's Scythe of Vyse. 3. Eye of Skadi 4. Shiva's Guard.
Треба бути обережним з Orb effects. Таблиця їхньої дії знаходиться >>>TYT<<<.
Ось, цікаве питання, чому Дота DOTA стала настільки популярною. А річ у тім, що карті дуже балансована, щомісяця виходить оновлення. Також це командна гра, що неможе не захоплювати. Різноманіття ситуацій. Великий вибір героїв, артефактів і загалом, легко знайти опонентів і місця, де можна пограти.

7 коментарів:

 1. Аноним ты нечесаный мудак мордвинофил))))))

  ВідповістиВидалити
 2. Ви просто нуби))
  Андрей

  ВідповістиВидалити
 3. сука уроды, чё вы пиздите на тех кто на украинском разговаривает? моральные уроды

  ВідповістиВидалити
 4. обожаю играть в доту только когда все друзяки рядом в комнате с ноутами сидят )) крики, шум, гам )) райское наслаждение ))
  одмин, если играешь в wow - советую поучаствовать в акции от лавки http://wowgoldsale.ru - и получить скидку на золото в 15% на месяц!!!!!!!

  ВідповістиВидалити