вгору

оперативний блогер

11.08.08

Соціальні мережі

Просто дуже багато тих соціальних мереж розплодилося. Можна навести приклади найпопулярніших з них, а саме: Вконтактє, Facebook, Connect, та інші, а інших є багато, що на пальцях не перелічити. Проблема в тому, що разом з ними ми опинилися "на гачку". Тепер кожен може дізнатися про кожного, все, всю інформацію від імені до кольору волосся, всього, що треба. Окрім того, звісно є ще багато аналогічних речей. Ось наприклад база даних громадянів всієї України на nomer.org. Там я знайшов всіх, кого б не шукав. Навколо них, наразі крутяться різні розбірки і судові тяганини, загалом дуже темна річ. На мою думку, краще спілкуватися, тримати контакт вживу, або в реальному часі, наприклад icq/skype.

1 коментар:

  1. Сам нещодавно зареєструвався в Вконтактє та в Конекті. Не завжди можна будь-кому отримати інформацію про людину, яка там зареєстрована, хіба що автору сайта. Такі мережі призначені для пошуку знайомих, друзів а не для спілкування. Згоден, краще спілкуватись через електронну пошту або ICQ. Ніхто ж не завставляє вас публікувати свій номер телефону та особисті дані, якими міг би хтось скористуватись. Та й багато хто не пише своїх справжніх імен, та й фото не своє викладають, чим порушують правила, але їхні акаунти чомусь ніхто не видаляє. Є налаштування приватності, де ви можете обмежити доступ інших до ваших персональних даних. Ну і якщо хтось і буде знати в якому місті я живу, як мене звати, і де я працюю як він мені нашкодить? Люди, що шукають роботу, в своєму резюме також подають інформацію про себе і розміщують його на сайтах по працевлаштуванню. Там також складається непогана база даних.
    На мою думку, мета соціальної мережі не збирати дані про користувачів а допомагати їм шукати один одного, спілкуватись а ще, заодно, і підзаробити трохи грошей. Адже скільки може коштувати реклама на сайті який відвідує щоденно більше мільйона людей?

    ВідповістиВидалити