вгору

оперативний блогер

31.08.08

Болонська система у ВНЗ

Починається навчальний рік і ми знову зіткнемося з супер-пупер болонським процесом у університетах. Мої думки:
  • Найтупіша система в освіті. З нею тепер треба весь семестр тільки сидіти, ходити на пари. Називається 50/50 балів. Навіть, якщо ти досконало знаєш предмет і забив на пари, матимеш 50 балів і ідеш на талон... Отака система. Крім того, викладачі оцінюють хто як хоче. Хай йде... подалі їхня с-ма.
  • Взагалі... Ти що, вважаєш я б не міг?. Нажаль є дві вітки: м'ясом, мозком. М'ясом, взагалі жопа, перспективи ніякої. Мозком... наразі я настільки тупий, що нічого корисного мозком зробити неможу. Взагалі, іти працювати зараз (17 років) - це достроковий ††† на майбутню перспективу.
  • Я на пари не забивав, взагалі ходив і не пропускав, врешті, кінчив тим, що отримав 4 і 3 ки. Хоча... Екзаменм майже по максимуму понаписував.
    Ви що?... Іди працюй, так? Розумієш, Та Срана система робить таку фігню з освітою в Україні, що, щоб розгребти і докопатися до суті будуть потрібні десятиліття. Хочу заявити, що БОЛОНСЬКИЙ ПРОЦЕС - свідомий процес розвалу освіти в Україні. Взагалі, населення України від природи не тупе, в порівнянні з тупими неграми-америкосами, які вміють тільки бігати, люди в нас вміють і можуть думати. Але, як завжди, нам потрібний батіг, щоб гнати. Бо наразі так... О, Болонський процес? Те пох, здамо, ідем на пиво... І так до сесії. Та взагалі суспільство перетворюється на стадо робочого класу, основна мета якого побухати. Блін, чому завжди так, я вже по собі бачу, що я просто стаю ідіотом, хоча вже став. Вибачайте, але це так.

    Нажаль пасивні ми... Нічого недовго залишилося.
    Світ собі котиться в прірву.
Але, ця система була придумана вже давно, закордоном до неї ідуть роками, а в нас все вводять за рік-два...
Так, все звелося до того, що ти мусиш сидіти на парах, адже оцінюються не знання, а діяльність, діяльність - протирання штанів. Та й таке...

Немає коментарів:

Дописати коментар