вгору

оперативний блогер

24.06.08

Гулі

Ось, є така гра, від компанії Бліззард, Варкрафт3 Фрозун Трон. У ній є чотири раси. Так у раси Нежить, Undead, є такий юніт - гуль.
Є багато дискусій навколо того, на яку стратегію іти, тобто яку обрати для найбільш легшого і нищівного винещення суперника. Ось у Дедів є два початкових варіанти... Гулі або фінди. Фінди, то такі прикольні павучки, які по-суті є набагато сильнішими в окремих випадках. Отож виходить дві основні вітки(напрями) розвитку.
1. Це Гулі-Гаргулі-М'ясники.
2. Це Фінди-Дестроєри.
Дестроєр - це літаючий юніт, жере магію, магічною атакою стріляє слабо але часто.
Отож, нащо ви питаєте ми робимо гаргуль?. Отож в Варкрафті є два види юнітів, лікаючі і наземні. Такий юніт, як гуль неможе бити літаючі війська противника... Звісно, я збрехав... може!!! але тільки, коли цей юніт злапаний в сітку Райдера або павутинку Фінда. Але, тоді приходиться поєднувати. Ось, наприклад будувати гулів і Фіндів...
Але, чому люди обирають гулів?.
- це найдешевший бойовий юніт гри.
- це наймобільніший юніт.
- це юніт, який добуває дерево, один з основних ресурсів гри.
- юніт залишається якісним, має грейд на збільшення мобільності на пізніх стадіях гри.
Загалом, це юніт, яким можна порвати все і всіх в грі 1х1.
Якщо брати 2х2, 3х3, 4х4, то можна використовувати, але це бліцкріг: або зносиш сходу, або Alt+Q+Q...
Цей юніт тупо атакою слати неможна. В Варкрафті є така штучка, як зажимання, це коли навколо ворожого юніта так стануть твої юніти, що герой взагалі рухатися незможе. Після цього швидко вбиваємо дружньо і переключаємося на наступного. Взагалі, це прекрасний юніт для підірвання ресурсної бази противника, зокрема Ельфів. Взагалі цікава особа гуль, одночасно є найслабшою і найкращою бойовою одиницею гри. Аналогію можна провести з зерлінгами зергів, але оскільки це Варкрафт, то їх такими ордами втрачати неварто.
До того всього володіє унікальними здібностями до регенерації, канібалізм: тупо підходить до трупа і почіинає їсти, швидко відновлює в цей час життя. Та... можна багато говорити, але гулі найкращі!

Немає коментарів:

Дописати коментар