вгору

оперативний блогер

06.06.08

4-6 червня

Так... Останні дні не робив майже нічого. Коротше заліки скінчились, трохи полазив по інтернеті. Коротше, хотів перенести блог на інший домен, шукав, коротше наразі з тим ділом темно. Крім того налаштував Stelthbot в Warcraft'і. Що зказати... трошки складно з першого разу і прийдеться попаритись. Я це робив невперше, було трохи легше. Отже спочатку раджу скачати найновішу версію стелсбота з офіційного сайта. Після цього треба його налаштувати, оскільки без цього він не запуститься. Ввести cd-key, ввести ім'я акаунта, пароль і решту всяких речей. Але, навіть після всього в мене вибило еррор :). Отже зайшов на форум Блізард.ру, де ця тема з проблемами бота обговорюється... Скачавши якийсь файл налаштувань, нарешті вломався :) хех...

А після того - найважче. Треба мого бота налаштувати з 0, оскільки по-суті він ще взагалі нічого невміє. Для цього заходжу в Хелп, і знаходжу там все. Спочатку, звичайно, мало що зрозуміти можна, але, трішки побавившись і перепробувавши все, розібрався. Коротше кажучи, в бота вже зашито купу можливостей. Майже всі команди вводяться через крапку прямо в чат. Ось наприклад, щоб взнати пінг, треба прямо чат ввести ".ping", після чого бот напише в чат пінг. Є маса команд, спочатку треба собі access 999 i flags A прописати. Щоб поміняти кількість доступу, яка необхідна для спрацьовування тієї чи іншої команди, треба використовувати .set. Там є також класна функція кастом командс. Ось наприклад:
.cmdadd 0 info Hello, for more information type .chief& .cw& .whoami...
врешті, коли людина на каналі набирає .info, отримує таке в чат:
Hello, for more information type .chief
.cw
.whoami...
Символ & означає перехід на наступну стрічку.
Є ще багато можливостей, аж до завантаження вінампа невиходячи з Варкрафту.
Крім того, я лазив по всяких блогах і наткнувся на цікавий проект вікіпедії, а саме Інциклопедія(українською). Це приколістський проект, почитати про дещо там дійсно цікаво і смішно.
Також наткнувся на купу всякого цікавого, прогу для Firefox'a, яка тупо блокує всяку рекламу. Економить трафік і, деколи, нерви. Adblock Plus.
P.S. Скоро перший екзамен, починаю готуватись.

Немає коментарів:

Дописати коментар