вгору

оперативний блогер

10.05.08

Heroes

Лінійка Heroes, яка на сьогодні налічує вже 5 частин славнозвісної гри. Все почалося з виходом ігор "King's Bounty" і серії ігор "Might and Magic". З скріншотів видно, що "King's Bounty" дуже нагадує Heroes. Гра "King's Bounty" вийшла ще у 1990 році.

Heroes of Might and Magic I компанія New World Computing випускає через 5 років, у 1995 році. Ця гра стала своєрідним міксом Kings Bounty i Might and Magic, взявши найкраще з кожної з них. З Kings Bounty те, що герой бігає ро карті, збирає всяких тварючок в армію і ресурси для побудови іх в замку. З Might and Magic взяла своє нафарширування героями, монстрами, квестами. Хочеться відмітити дуже хорошу графіку на 1995 рік, яка пекрасно виглядає і сьогодні.

Heroes of Might and Magic II можна було насолоджуватись дуже скоро, вже у 1996му. Ця гра стала прекрасним продовженням гри. Збільшилось кількість об'єктів на карті, замків, можливостей героя, покращилася графіка, нові квести...

Heroes of Might and Magic III виходить у 1999 році. Гра була є і буде унікальною. 3тя частина серіїє одною з найкращих. Хочеться відмітити прекрасну графіку, яка не потребує високих системних вимог. Взагалі, проаналізувавши всю серію Heroes, ця частина, на мою думку, володіє найменш казково-мультиплікаційною графікою. Можливості в Heroes3 наростають геометричною прогресією від Heroes1 до Heroes4. Ця гра стала настільки успішною, що вийшло аж 4 доповнення. Це Heroes: (Restoration of Erathia, Shadow Of The Death, Armageddon's Blade, Wake of Gods) в кожній з частин унікальні місії, добавляли нових юнітів, нові можлтвості, а в останніх трьох з'являється і новий замок.

Heroes of Might and Magic IV (2002 рік) гра, яка майже на 100% відрізняється від перших трьох версій. Система бою стала настільки тактичною, що стало можливо тільки 1 швидким спрайтом винести нескінченну кількість повільних кам'яних големів. Додана можливість безпосередньо героєм брати участь у битві. Врешті одиного героя можна розкачати настільки, що ним можна вбити армії чорних драконів. Також добавлено те, що юнітами можна бігати і збирати ресурси по карті. Ці і не тільки новинки з'явилися у цій частині. Нажаль це остання версія Heroes, яку випустила компанія New World Conputing і 3do. Ці компанії розорились у 2003 ††† :(

Heroes of Might and Magic V остання і найновіша версія гри. Графіка стала повністю 3d-шною. Гру випустила російська компанія Nival Interactive. Багато про Heroes5 сказати не можу, оскільки довго не грав... не захопила. На мою думку гра для дітей до 14, які цінують гру тільки за графіку і спецефекти.

Надіюсь на Heroes6...

Немає коментарів:

Дописати коментар